Pracownik Produkcji z UDT

Kontakt

Twój zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn produkcyjnych przy formowaniu i uszlachetnianiu materiałów budowlanych (płytki, schody itp.)

- Realizacja planów produkcyjnych

- Przygotowanie mieszanek zgodnie z recepturą

- Wykonywanie prostych czynności związanych z produkcją elementów betonowych

Nasze wymagania:

- Doświadczenie jako pracownik produkcji lub przy obsłudze maszyn

- Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- uprawnienia UDT WJO II

- doświadczenie jako zbrojarz-betoniarz lub w pracach stolarskich

To oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenie umiejętności zawodowych poprzez udział w szkoleniach

- Dostęp do miejsc parkingowych dla pracowników

- Pracę w systemie 2 zmianowym: 06.00- 14:00, 14:00 - 22:00

- Wolne weekendy (soboty pracujące dla osób chętnych)

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

- Premie do ok 1000 zł brutto miesięcznie (premie wydajnościowe i absencyjne)

‌ Żagań

Data dodania: 08/01/2024